REKLAMA

Jarosław Kaczyński po spotkaniu z prezydentem: Droga do porozumienia jest otwarta

  • Autor: PAP/JS
  • 22 września 2017 21:37
Jarosław Kaczyński po spotkaniu z prezydentem: Droga do porozumienia jest otwarta "Finiszować będziemy, kiedy będziemy to uchwalać, natomiast jestem pełen optymizmu" - zaznaczył prezes PiS w rozmowie z TVP Info wyemitowanej wieczorem (fot.:Piotr Drabik/flickr.com/CC)

Droga do porozumienia jest otwarta, nie wydaje się, żeby była specjalnie trudna do przebycia - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński odnosząc się do swojego spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą dotyczącym ustaw o KRS i Sądzie Najwyższym.

"Sądzę, że po prostu prędzej czy później - mam nadzieję, że szybko - dojdziemy do porozumienia" - ocenił prezes PiS pytany w TVP Info o swoje spotkanie z prezydentem i złożone przez niego propozycje dotyczące nowych projektów zawetowanych przez prezydenta ustaw.

"Droga do porozumienia jest otwarta i nie wydaje się, żeby była to droga jakaś szczególnie trudna do przebycia" - podkreślił Kaczyński. Dopytywany, na jakim etapie jest to porozumienie - czy już na finiszu odparł: "jeszcze nie finiszujemy".

"Finiszować będziemy, kiedy będziemy to uchwalać, natomiast jestem pełen optymizmu" - zaznaczył prezes PiS w rozmowie z TVP Info wyemitowanej wieczorem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA