REKLAMA

Jarosław Wałęsa: Mam nadzieję, że Krasnodębski nie będzie drugim Czarneckim

  • Autor: AT/PAP
  • 27 lutego 2018 09:53
Jarosław Wałęsa: Mam nadzieję, że Krasnodębski nie będzie drugim Czarneckim Czarnecki zaszkodził Polsce w PE - powiedział Wałęsa (Jarosława Wałęsę, fot.jaroslawwalesa.pl)

Dobrze, że Ryszard Czarnecki nie będzie już wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego. Nie znam drugiego tak zakochanego w sobie człowieka - powiedział europoseł Jarosław Wałęsa.

Europoseł pytany, czy Platforma Obywatelska poprze kandydaturę europosła PiS Zdzisława Krasnodębskiego na wiceszefa PE, w miejsce Ryszarda Czarneckiego, odpowiedział, że zamierza oddać na niego swój głos.

Jego zdaniem "dobrze, że Ryszard Czarnecki nie będzie już wiceprzewodniczącym PE".

- Nie znam drugiego tak zakochanego w sobie człowieka"- dodał.

W ocenie Wałęsy Czarnecki "uwielbia ton swojego głosu".

- Czarnecki zaszkodził Polsce w PE, przypinając łatkę szmalcowników i pokazał się również jako osoba zacietrzewiona - uważa europoseł. - Mam nadzieję, że pan Krasnodębski nie będzie drugim Czarneckim - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • spragniony123 2018-02-28 10:39:48
    Nie znam bardziej głupiego i szkodliwego człowieka jak Jarosław Wałęsa który w parlamencie europejskim powiedział że autostrada na ścianie wschodniej jest niepotrzebna .REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA