REKLAMA

Joanna Augustynowska: Moja dalsza współpraca w Klubie Nowoczesnej jest niemożliwa

  • Autor: PAP/JS
  • 11 kwietnia 2017 21:28
Joanna Augustynowska: Moja dalsza współpraca w Klubie Nowoczesnej jest niemożliwa Posłanka Joanna Augustynowska (fot. facebook/Joanna Augustynowska)

Posłanka Joanna Augustynowska uznała za "nieuzasadnioną i absurdalną" decyzję o zawieszeniu jej w prawach członka sejmowego klubu Nowoczesnej, dlatego - jak podkreśliła w oświadczeniu - jej dalsza współpraca w Klubie Nowoczesnej jest niemożliwa.

W poniedziałek posłowie Joanna Augustynowska, Marta Golbik i Grzegorz Furgo zostali zawieszeni w prawach członków Nowoczesnej. Była to reakcja zarządu partii na doniesienia medialne mówiące o ich możliwym przejściu do Platformy Obywatelskiej.

"Uważam decyzję o zawieszeniu mnie za nieuzasadnioną i absurdalną. W związku z powyższym moja dalsza współpraca w Klubie Nowoczesnej jest niemożliwa" - napisała wieczorem Augustynowska w oświadczeniu opublikowanym na swoim profilu na Facebooku. Jak podkreśliła, o zawieszeniu została powiadomiona przez szefa partii Ryszarda Petru sms-em.

"O 17:48 otrzymałam smsa od Ryszarda Petru z prośbą o dementi informacji medialnych, brak odpowiedzi w ciągu godziny okazał się dla kierownictwa partii wystarczającą podstawą, by orzec o moim działaniu na szkodę Nowoczesnej. Jestem oburzona taką formą, szczególnie, że nie mam sobie nic do zarzucenia" - napisała Augustynowska.

Posłanka oceniła decyzję o zawieszeniu za "nieuzasadnioną i absurdalną". Jak dodała, cała sytuacja jest dla niej "bolesnym zaskoczeniem". "W związku z powyższym moja dalsza współpraca w Klubie Nowoczesnej jest niemożliwa" - napisała Augustynowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • XxX 2017-04-12 00:28:17
    Wskakuj do PO bo too bedzie parta rządząca , już nie długo!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA