REKLAMA

Joanna Mucha: Konieczny plan na kolejne 25 lat, przygotowałam założenia

  • Autor: PAP/JS
  • 10 października 2017 17:44
Joanna Mucha: Konieczny plan na kolejne 25 lat, przygotowałam założenia Posłanka Joanna Mucha uważa, że konieczne jest określenie planu na kolejne 25 lat (fot. facebook)

Jest dzisiaj konieczność, by określić plan na kolejne 25 lat; to nasze pokolenie, pokolenie czterdziestolatków powinno wziąć na siebie trud jego przygotowania - powiedziała posłanka PO Joanna Mucha. Dodała, że przygotowała założenia takiego programu i przedstawi go liderom opozycji.

"Transformacja ustrojowa się skończyła. Po dwóch latach rządów PiS widzimy, że jesteśmy zawracani z tego dorobku, który przyniosła nam transformacja ustrojowa" - mówiła na konferencji prasowej w Sejmie.

W jej ocenie "jest dzisiaj konieczność, żeby określić plan na kolejne 25 lat". "To nasze pokolenie, pokolenie czterdziestolatków, powinno wziąć na siebie trud przygotowania takiego planu, programu i przekonania Polaków do jego realizacji" - zaznaczyła.

Dlatego - jak mówiła - przygotowała założenia takiego programu. Zapowiedziała, że będzie chciała przedstawić go liderom partii opozycyjnych. "Dzisiaj miałam szansę spotkać się z przewodniczącym Grzegorzem Schetyną, jesteśmy umówieni na kolejne spotkanie jutro, żeby porozmawiać o konkretnym programie" - dodała.

Według niej Schetyna przyjął jej propozycje "z dużym zainteresowaniem". "Zaproponowałam, żebym mogła przedstawić te założenia na naszej Radzie Programowej 21 października" - dodała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA