REKLAMA

Joanna Wajda nowym rzecznikiem MSZ

  • Autor: PAP/JS
  • 28 października 2016 15:29
Joanna Wajda nowym rzecznikiem MSZ Joanna Wajda jest absolwentką Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją - studia europejskie. (fot. youtube.com)

Była korespondentka TVP w Brukseli Joanna Wajda od piątku pełni funkcję rzecznika Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Joanna Wajda jest absolwentką Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją - studia europejskie.

Pracuje w MSZ od 1 października 2015 roku. W tym czasie pełniła m.in. funkcję koordynatora ds. mediów Państwa Gospodarza Szczytu NATO w Warszawie, była członkiem zespołu zadaniowego odpowiedzialnym za media; współpracowała z Kwaterą Główną NATO w Brukseli przy przygotowaniach do szczytu.

Do MSZ przeszła po 15-tu latach pracy w Telewizji Polskiej S.A. W latach 2009-2014 była korespondentką TVP w Brukseli, a przed wyjazdem do Brukseli reporterką w "Wiadomościach" TVP.

Joanna Wajda była stypendystką Departamentu Stanu USA (International Visitor Leadership Program). Brała udział w seminariach i wizytach studyjnych organizowanych przez Parlament Europejski, Komisję Europejską oraz Radę Europy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA