REKLAMA

Juliusz Braun i Grzegorz Podżorny powołani na członków Rady Mediów Narodowych

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 27 lipca 2016 10:03
Juliusz Braun i Grzegorz Podżorny powołani na członków Rady Mediów Narodowych Prezydent powołał w skład Rady Mediów Narodowych Juliusza Brauna i Grzegorza Podżornego(fot. Kancelaria Prezydenta)

Prezydent powołał w skład Rady Mediów Narodowych Juliusza Brauna, zgłoszonego przez klub Platformy Obywatelskiej oraz Grzegorza Podżornego, zgłoszonego przez klub Kukiz’15.

Grzegorz Podżorny jest magistrem politologii; przez wiele lat pracował jako dziennikarz m.in. w PAP i Radiu Zet. Po niemal dekadzie pracy został zatrudniony w Biurze Prasowym Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność, gdzie miał za zadanie stworzenie i rozbudowę internetowych kanałów informacyjnych związku oraz redagowanie tygodnika Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność.

Juliusz Braun to polski dziennikarz i polityk, w latach 1999–2003 przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, od 2011 do 2015 roku prezes zarządu Telewizji Polskiej, poseł na Sejm X, I, II i III kadencji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA