REKLAMA

Kancelaria Sejmu potwierdza: Komendant Straży Marszałkowskiej odwołany

  • Autor: PAP/JS
  • 20 stycznia 2017 14:12
Kancelaria Sejmu potwierdza: Komendant Straży Marszałkowskiej odwołany Nie ma jeszcze nowego szefa Straży Marszałkowskiej. Na razie obowiązki szefa Straży Marszałkowskiej pełni jego zastępca (fot.:twitter.com/kancelariasejmu)

Decyzja o odwołaniu komendanta Straży Marszałkowskiej Arkadiusza Koschalke zapadła w czwartek (19 stycznia), jest to wyłączna prerogatywa szefa Kancelarii Sejmu - poinformował w piątek dyrektor biura Prasowego Kancelarii Sejmu Andrzej Grzegrzółka.

"Decyzja o odwołaniu komendanta Straży Marszałkowskiej zapadła w czwartek, jest to wyłączna prerogatywa szefa Kancelarii Sejmu. Decyzja została podjęta w powiadomieniu z marszałkiem Sejmu" - powiedział w piątek dziennikarzom Grzegrzółka.

Jak dodał, nie ma jeszcze nowego szefa Straży Marszałkowskiej. Na razie obowiązki szefa Straży Marszałkowskiej pełni jego zastępca. Nowy komendant - jak poinformował Grzegrzółka - zostanie powołany "niebawem".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA