REKLAMA

Karczewski: Anna Plakwicz i Piotr Matczuk to dobrzy i doświadczeni fachowcy

  • Autor: PAP/JS
  • 15 marca 2018 17:24
Karczewski: Anna Plakwicz i Piotr Matczuk to dobrzy i doświadczeni fachowcy Karczewski pytany o to, czy powrót Plakwicz i Matczuka do KPRM służy PiS, podkreślił, że są to dobrzy i doświadczeni fachowcy (fot. premier.gov.pl)

Anna Plakwicz i Piotr Matczuk, którzy w KPRM będą odpowiadać za komunikację i informację, to dobrzy i doświadczeni fachowcy - ocenił marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Szef KPRM Michał Dworczyk powiedział portalowi wPolityce.pl, że departamenty KPRM odpowiadające za komunikację i informację będą miały nowe kierownictwo. "Po odejściu szefowej CIR zdecydowaliśmy się sięgnąć po fachowców - Annę Plakwicz i Piotra Matczuka" - poinformował Dworczyk.

Karczewski pytany o to, czy powrót Plakwicz i Matczuka do KPRM służy PiS, podkreślił, że są to dobrzy i doświadczeni fachowcy. "Nie dziwię się, że pan premier Mateusz Morawiecki sięgnął i po panią Annę Plakwicz i po pana Piotra Matczuka" - zaznaczył marszałek Senatu.

Na pytanie, czy nie budzi wątpliwości to, że Plakwicz i Matczuk najpierw byli w administracji rządowej, później założyli własną firmę, zrobili kampanię na którą przeznaczono miliony złotych i teraz znów wracają do administracji, Karczewski powiedział, że jest przekonany o tym, iż są to dobrzy fachowcy. "Będą dobrze wykorzystani, dobrze będą pracować, bo na pewno warto zwrócić uwagę na przekaz i komunikację" - zaznaczył marszałek Senatu.

Jak dodał, "jest przekonany, że przy udziale i pani Plakwicz i pana Matczuka ta komunikacja będzie jeszcze lepsza, niż jest w tej chwili".

Jak informowały media, Matczuk i Plakwicz byli właścicielami spółki "Solvere", która na zlecenie Polskiej Fundacji Narodowej przygotowała kampanię billboardową "Sprawiedliwe sądy".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • ZORRO 2018-03-15 20:49:02
    I to jest właśnie ta wyśniona, upragniona, utęskniona pisowska Polska, dojna krowa, to za mało, to całe stado dojnych krów, a działacze i kolesie pisowscy doją już dojarkami mechanicznymi, żeby było szybciej i sprawniej. Rabunek bez zmrużenia oka, w biały dzień, bez skrupułów, a co im zrobicie, a nic !!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA