REKLAMA

Karczewski: Propozycja ws. reprywatyzacji to bardzo dobry krok

  • Autor: PAP/JS
  • 18 października 2016 15:53
Karczewski: Propozycja ws. reprywatyzacji to bardzo dobry krok Marszałek senatu Stanisław Karczewski na konferencji prasowej (fot. Stanisław Karczewski/twitter)

Propozycja powołania komisji weryfikacyjnej to "bardzo dobry krok", który pozwoli na rozwiązanie problemów z reprywatyzacją - ocenił marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Propozycja ustawy ws. reprywatyzacji, która zakładać ma powstanie komisji weryfikacyjnej przedstawiona została we wtorek na wspólnej konferencji prasowej przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro i wiceministra Patryka Jakiego.

"Uważam, że jest to bardzo dobry krok, że to jest rozwiązanie, które określi, co się stało w przeszłości, tak żeby na przyszłość znaleźć dobre rozwiązanie, w przede wszystkim nie dopuszczać już do takich sytuacji, sytuacji skandalicznych, które miały miejsce w Warszawie" - powiedział Karczewski pytany na konferencji prasowej o zapowiedziany projekt.

"Przez dziesięć lat Platforma Obywatelska rządzi w Warszawie i musimy tę sytuację zmienić. Powołanie tej komisji, powołanie tego zespołu jest bardzo dobrym krokiem" - dodał marszałek Senatu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA