REKLAMA

Katarzyna Lubnauer krytykuje Ryszarda Petru za moment odejścia

  • Autor: PAP/PSZ
  • 11 maja 2018 15:35
Katarzyna Lubnauer krytykuje Ryszarda Petru za moment odejścia Katarzyna Lubnauer ma nadzieję na współpracę z Ryszardem Petru w przyszłości (fot. Youtube)

Moment odejścia Ryszarda Petru z Nowoczesnej nie jest najlepszy; jesteśmy w trakcie budowania koalicji obywatelskiej; to czas jednoczenia, a nie dzielenia - oznajmiła na konferencji prasowej szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

W piątek 11 maja były lider i założyciel Nowoczesnej Ryszard Petru poinformował o swoim odejściu z partii.

Czytaj także: Ryszard Petru odchodzi z Nowoczesnej

Lubnauer stwierdziła, że czasami losy polityków się rozchodzą, a każdy wybiera swoją drogę. "Moment nie jest najlepszy. Jesteśmy w tej chwili w trakcie budowania koalicji, która ma bardzo duże znaczenie dla Polski - koalicji obywatelskiej, która ma szanse stać się prawdziwą alternatywą dla PiS" - mówiła.

Czytaj również: Marszałek Senatu: Nowoczesna się rozpada a siła prawicy rośnie

"To jest czas jednoczenia, a nie dzielenia. Szkoda, że nie wszyscy to rozumieją. Mimo wszystko mam nadzieję, że może jeszcze kiedyś będziemy współpracować z Ryszardem Petru" - dodała Lubnauer.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA