REKLAMA

Kawa z kandydatem PO? Wyborcy mogą zapraszać ich do domu

 • Autor: PAP
 • 14 października 2015 18:37
Kawa z kandydatem PO? Wyborcy mogą zapraszać ich do domu - Jesteśmy przekonani, że potrzeba bezpośredniego spotkania jest naprawdę duża - mówi posłanka Joanna Mucha (fot. facebook.com/joannamucha)

Nowa inicjatywa polityków PO w Lubelskiem ma ułatwić kontakt z osobami, które z jakichś względów nie mogą spotkać się z kandydatami w terenie.

Poprzez specjalną stronę internetową www.poselskie.pl na spotkanie można zaprosić zarówno obecnych parlamentarzystów jak i wszystkich kandydatów PO w nadchodzących wyborach parlamentarnych w woj. lubelskim.

- Postaramy się dotrzeć do każdego domu i mieszkania. Do wszystkich, którzy nas zaproszą i pragną dyskutować o przyszłości naszego kraju i regionu - deklarują politycy na stronie internetowej.

Posłowie podkreślali, że nowa inicjatywa ma też ułatwić kontakt z osobami, które chcą się spotkać i porozmawiać, ale z różnych powodów, np. choroby, nie mogą dotrzeć do biur poselskich. Mówili też, że do biur poselskich zgłasza się wiele osób z różnymi problemami, najczęściej natury prawnej. - Nasze dyżury poselskie w miastach powiatowych cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jesteśmy przekonani, że potrzeba bezpośredniego spotkania jest naprawdę duża - dodała posłanka Joanna Mucha.

Na liście kandydatów PO do Sejmu w okręgu nr 6 (lubelskim) jest 30 osób. Liderką listy jest Mucha, na drugim miejscu - szef struktur PO w Lubelskiem Włodzimierz Karpiński, na trzecim - Gąsior-Marek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (6 komentarzy)

 • edyta 2015-10-16 12:17:28
  Świetna inicjatywa choć obśmiewana przez pisowskich troli. Porozmawiać z Karpińskim to prawdziwa przyjemność. Dzwonię.
 • Zach 2015-10-16 04:16:04
  To się nazywa otwartość dialogu, ponarzekać i szybko się schować, widać że Masłowska i spółka biorą przyklad od samego Macierwicza
 • Andy 2015-10-16 03:40:03
  Nie tylko Michałkiewicz, widocznie taki poszedł prikaz od prezia..
 • Janka 2015-10-15 15:48:17
  Michałkiewicz czy Kruk by na taki pomysł nie przystali bo boją się konfrontacji. Zresztą Michałkiewicz ma nawet komentarze na fb wyłączone żeby przypadkiem nikt nic złego nie napisał, a Kruk udziela się tylko w rM bo tam bezpiecznie dla PiS.
 • Janek 2015-10-15 14:43:21
  inicjatywa fajna, szczegolnie dla osob starszych np ktore nie mogą z domu wyjść. Osobiście bym mogl przyjac Pana Karpinskiego do siebie do domu na kawe i porozmawiać o inwestycjach jakie jeszcze chcialby wprowadzić w regionie :) Nie każdego na to stać, kandydaci z PiS pokazują sie i owszem, ale chyba tylko na tych bilbordach i plakatach wyborczych, bo poza tym to cięzko.
 • gosiaczek 2015-10-15 13:57:09
  No proszę. Można. Szkoda, tylko że lubelscy kandydacji pisu pochowali się w swoich dziuplach jak dzięcioły. Warto by się niekiedyś przewietrzyć.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA