REKLAMA

Kempa: Skład rządu to prerogatywa premiera

  • Autor: PAP/JS
  • 23 września 2016 14:31
Kempa: Skład rządu to prerogatywa premiera Beata Kempa (fot. facebook/Beata Kempa)

• Wszyscy w rządzie pracują najlepiej, jak potrafią, i z pokorą; jeśli jest potrzeba rekonstrukcji, to trzeba ją przeprowadzić - tak szefowa KPRM Beata Kempa odniosła się do zapowiedzi zmian w rządzie.
• Skład rządu to prerogatywa premiera - dodała.

Premier Beata Szydło zapowiedziała, że w przyszłym tygodniu zostaną przedstawione zmiany personalne oraz systemowe w rządzie.

Kempa powiedziała w Sejmie dziennikarzom, że wszyscy w rządzie "pracują tak, jak potrafią najlepiej". - Pracują też z wielką pokorą, ale jeśli jest potrzeba, czy będzie potrzeba rekonstrukcji, to trzeba ją przeprowadzić, to jest oczywiste - dodała.

Szefowa KPRM podkreśliła, że o składzie rządu decyduje premier. - Przede wszystkim kwestia dotycząca składu rządu zawsze jest prerogatywą premiera Rzeczpospolitej Polskiej i tak pozostanie - i tyle - podkreśliła.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • szczery 2016-09-23 14:41:46
    wszyscy myśleli że premier jest od pokazywania broszki a tu jej podwładna powiedziała czego w gimnazjum uczą o zasadach funkcjonowania rządu i nawet zaznaczyła w jakim państwie się to dziejeREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA