REKLAMA

Kiedy PO wyznaczy kandydata na prezydenta Warszawy?

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: Portalsamorzadowy.pl (GP)/AT
  • 06 czerwca 2017 10:14
Kiedy PO wyznaczy kandydata na prezydenta Warszawy? Politycy PO nie chcą ujawnić nazwiska kandydata na prezydenta stolicy do 2018 roku. (fot.:PO/youtube.com)

Platforma z decyzją czeka, bo trudno zacząć budować kampanię na półtora roku przed właściwą elekcją- powiedział Rafał Trzaskowski, pytany o kandydata PO na prezydenta Warszawy.

W czerwcu poseł PO i jeden z kluczowych polityków-kandydatów do walki o Ratusz Warszawy, Rafał Trzaskowski ujawnił kiedy partia wyznaczy nazwisko w tym wyścigu. Trzaskowski we wtorek (6 czerwca) stwierdził, że nie można zrobić tego przedwcześnie. PO ma przedstawić decyzję w pierwszych tygodniach 2018 r.

- Platforma z decyzją czeka, bo trudno zacząć budować kampanię na półtora roku przed właściwą elekcją - mówił w Radiu ZET poseł PO. - Dlatego decyzja zapadnie na początku przyszłego roku.

Czytaj też: Ryszard Petru popiera kandydaturę Pawła Rabieja

Sytuacja wokół przyszłego kandydata na prezydenta stolicy nabrała rumieńców, kiedy PiS w pierwszych miesiącach tego roku zdecydował się zaproponować projekt metropolizacji Warszawy. W ostatnich tygodniach kolejne podwarszawskie miejscowości przeprowadzają referenda wokół propozycji PiS - nawet po tym jak poseł Jacek Sasin (PiS) wycofał projekt poselski o metropolii z prac Sejmu.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA