REKLAMA

Komisarz Unii Europejskiej ds. środowiska odwiedzi Polskę

  • wnp.pl
  • Autor: wnp.pl
  • 21 stycznia 2016 19:09
Komisarz Unii Europejskiej ds. środowiska odwiedzi Polskę Fot. Wikipedia

Jakość powietrza, gospodarka o obiegu zamkniętym, rybołówstwo bałtyckie - to niektóre z tematów, które zostaną poruszone podczas wizyty Karmenu Velli w Polsce (21-22 stycznia). Komisarz ds. środowiska, gospodarki morskiej i rybołówstwa spotka się w Warszawie z przedstawicielami polskiego rządu oraz administracji lokalnej. Odwiedzi także obiekty powstałe przy wsparciu instrumentu finansowego LIFE+.

Pierwszego dnia wizyty (czwartek 21 stycznia) komisarz spotka się z ministrem środowiska Janem Szyszko. Rozmowy będą dotyczyły przede wszystkim gospodarki o obiegu zamkniętym i polityki czystego powietrza.

W piątek komisarz Vella odwiedzi - wraz z prezydent Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz - stałą i pływające wyspy na Wiśle, warszawskie ZOO oraz zwiedzi wystawę poświęconą projektom realizowanym przy wsparciu instrumentu finansowego LIFE+. Zostaną mu także zaprezentowane działania miasta stołecznego na rzecz ochrony środowiska i zwiększania różnorodności biologicznej.

Przeczytaj całość zapowiedzi wizyty na wnp.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA