REKLAMA

Komisja śledcza: Były premier Donald Tusk będzie przesłuchany ws. Amber Gold. Kiedy?

  • Autor: PAP/AT
  • 29 czerwca 2017 11:57
Komisja śledcza: Były premier Donald Tusk będzie przesłuchany ws. Amber Gold. Kiedy? Donald Tusk (fot. Adrian Grycuk/wikipedia/CC BY-SA 3.0 PL)

Komisja śledcza ds. Amber Gold będzie pracowała około dwóch lat. Donald Tusk będzie przesłuchany na końcu - zapowiedziała szefowa komisji śledczej ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann (PiS).

"Od roku powtarzam, że komisja będzie pracowała około dwóch lat, a premier - kto by nim nie był, a był nim Donald Tusk - będzie przesłuchany na końcu" - podkreśliła Wassermann pytana na konferencji prasowej o termin przesłuchania przez komisję b. szefa rządu. 

Czytaj też: Michał Tusk jest ofiarą Amber Gold?

"Zwierzchnik wszystkich ministrów będzie przesłuchany na końcu. Był nim Donald Tusk i na końcu prac komisji zostanie przesłuchany Donald Tusk. I nie wiem, czy to będzie styczeń, grudzień czy kwiecień, bo nie jestem w stanie powiedzieć, ile razy będziemy przesłuchiwać Marcina P., ile będzie miał do powiedzenia" - mówiła.Nie chciała precyzować terminu, podkreśliła, że zależy to od tempa prac komisji i liczby świadków.

"Ja nie wiem, czy świadków będzie 50, 80 czy 120, bo to nie zależy ode mnie, tylko od prac komisji" - dodała Wassermann.

Czytaj też: Michał Tusk i Donald Tusk wiedzieli, że "Amber Gold to lipa"

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA