REKLAMA

Komu samorządowcy zawdzięczają spotkanie u prezydenta?

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: PortalSamorzadowy.pl
  • 17 maja 2017 19:33
Komu samorządowcy zawdzięczają spotkanie u prezydenta? Burmistrz Elżbieta Radwan (fot.:TT Elżbiety Radwan)

Prezydent Andrzej Duda wystosował w poniedziałek (15 maja) zaproszenie na gabinetowe spotkanie dyskusyjne poświęcone kwestiom funkcjonowania samorządu terytorialnego w Polsce. Wiemy, kto mógł się przyczynić do organizacji tego spotkania.

Może stać za tym Elżbieta Rawdwan, burmistrz Wołomina. 

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego Elżbieta Radwan poprzez ministra Andrzeja Derę zaapelowała do prezydenta Andrzeja Dudy o zorganizowanie spotkania z samorządowcami.

- I chociaż minister Dera jeszcze w piątek nie dawał temu pomysłowi większych szans, to w poniedziałek Kancelaria Prezydenta wystosowała zaproszenie m.in. do ogólnopolskich organizacji samorządowych, w tym Związku Miast Polskich, by w formule gabinetowego spotkania dyskusyjnego porozmawiać o bieżących kwestiach związanych z samorządem terytorialnym - pisze Radwan.

Czytaj też: Andrzej Duda organizuje spotkanie na temat funkcjonowania samorządu w Polsce

Teraz burmistrz Radwan przypomina prezydentowi Dudzie, że na spotkaniu nie powinno zabraknąć kobiet samorządowców. - W mojej opinii kobiety wprowadzają pewną łagodność, a czasem nawet opamiętanie wśród męskiej części świata polityki – kończy swój wpis.

Więcej przeczytasz tutaj. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA