REKLAMA

Kornel Morawiecki: Apeluję o męską decyzję skończenia sporu

 • Autor: PAP/JS
 • 11 stycznia 2017 17:17
Kornel Morawiecki: Apeluję o męską decyzję skończenia sporu Kornel Morawiecki (fot.:youtube.com)

• Albo jedna, albo druga strona konfliktu powinna, jak najszybciej ustąpić, bo tracimy na tym wszyscy - powiedział Kornel Morawiecki z Koła Poselskiego Wolni i Solidarni.
• Apeluję o męską decyzję skończenia tego sporu - podkreślił.

Zdaniem Morawieckiego to, co się dzieje w Sejmie jest "niszczące" dla Polski. Jak podkreślił, "albo jedna, albo druga strona konfliktu powinna "jak najszybciej ustąpić", ponieważ tracimy na tym wszyscy. "Traci polityka, traci naród" - oświadczył

Morawiecki podkreślił, że nie wolno okupować mównicy na sali plenarnej. "Nie wolno niszczyć parlamentaryzmu, pracy i demokracji" - mówił. Dodał, że mniejszość nie może rządzić Polską. "Polską powinna rządzić większość, ale z odpowiedzialnością" - powiedział poseł.

Morawiecki ocenił również, że jakiekolwiek formy zaostrzania tego sporu są niewłaściwe. "Jedyną formą potrzebną jest zakończenie go jak najszybciej przez ustępstwo" - przekonywał. Dodał, że kompromis, który rysował się dwa dni temu, był według niego dobry.

"Teraz nie ważne szukanie tego, kto tu zawinił. Ważne, żeby to jak najszybciej zakończyć. Apeluję o taką męską decyzję skończenia tego sporu" - podsumował polityk WiS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • bronek 2017-01-11 18:00:49
  Przemów do rozsądku kaczyńskiemu ale jemu do rozsądku może przemówić tylko ulica.
 • BHGTY 2017-01-11 17:37:17
  WOLNI I SOLIDARNI FAŁSZERZE GŁOSOWAŃ
 • polacy 2017-01-11 17:35:15
  TYSZKA jeżeli uważasz że obywatele ci płacą żebyś pracował to pracuj , bo jak dotychczas to zamiast pracować liżesz DUPĘ KACZYŃSKIEMU żeby cię nie pognał ze stołka
 • zbychoduda 2017-01-11 17:31:45
  Morawiecki a ile straciliśmy na twoim fałszywym głosowaniuREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA