REKLAMA

Korwin-Mikke: Lewak, ultraprawicowiec, ednek i Liroy od gwałcenia dziewic na listach Kukiza

  • Autor: AT
  • 23 października 2015 14:13
Korwin-Mikke: Lewak, ultraprawicowiec, ednek i Liroy od gwałcenia dziewic na listach Kukiza - Formacja Kukiza nie ma szans na przetrwanie - mówi Janusz Korwin-Mikke (fot.facebook.com/janusz.korwin.mikke)

- Kukiz ma na listach menażerię. Ta grupa, jeśli wejdzie do sejmu, rozpadnie się przy trzecim głosowaniu - mówi Janusz Korwin-Mikke o listach Kukiz'15.

Janusz Korwin-Mikke, lider KORWiN przyznał w wywiadzie dla Fakt24.pl, że chociaż prywatnie bardzo lubi Pawła Kukiza, to już jego formacji nie. Według niego Kukiz'15 to grupa, w której są ludzie o różnych, bardzo odmiennych poglądach.

- Pan Kukiz jest bardzo miłym i rozsądnym człowiekiem, ale ci, którzy znaleźli się w szeregach jego ruchu to zbiór wielu osób o różnych, skrajnych poglądach - mówi lider KORWiN w rozmowie z Fakt24.pl.

Menażeria Pawła Kukiza

Jego zdaniem Kukiz zgromadził na swoich listach menażerię.

- Ma skrajnego lewaka Kornela Morawieckiego, ultraprawicowca Jacka WilkaLiroya od gwałcenia dziewic i Sylwestra Chruszcza, radykalnego endeka, który Liroya najchętniej wsadziłby do klatki - twierdzi w Fakt24.pl.

Kukiz'15 rozpadnie się przy trzecim głosowaniu 

Zdaniem Korwin-Mikkego formacja Kukiza nie ma szans na przetrwanie.

- Przecież ta grupa, jeśli wejdzie do sejmu, rozpadnie się przy trzecim głosowaniu - uważa Korwin-Mikke.

Zdaniem polityka błędem jest też to, że Kukiz'15 chwali się brakiem programu, bo jeśli chcą wejść do Sejmu, to muszą wiedzieć czego chcą dokonać, a do tego potrzebny jest program - czytamy na Fakt.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Kamil 2015-10-23 15:53:47
    I mówi prawdę, Liroy niech dalej kręci porno, bo jak sam się przyznał o polityce nie ma pojęcia. Kukiz zmarnował swój potencjał.
  • obektywny 2015-10-23 15:03:50
    Ten jak zwykle, strzela sobie w kolano. Ludzie oczekuja zmiany i rozsądku, budowania nowej siły a ten jak nie o Hitlerze to o Liroy. Później się nie można dziwić , że ma tylko 4% i degraduje ludzi rozsądnych. A co do "wartości" tez mu bardzo daleko.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA