REKLAMA

KORWiN przedstawia swoje hasła: powrót do normalności, dumna i bogata Polska oraz bogaćcie się

  • Autor: PAP
  • 23 października 2015 13:42
KORWiN przedstawia swoje hasła: powrót do normalności, dumna i bogata Polska oraz bogaćcie się Lider formacji KORWiN Janusz Korwin-Mikke (fot. Biuro Prasowe Partii KORWiN)

Przedstawiciele partii KORWiN są przekonani o tym, że ich wyniki będą lepsze niż obecnie pokazują sondaże i że ugrupowanie ma szanse na dwucyfrowy wynik w wyborach do Sejmu. Mało tego, według nich po wyborach posłowie z innych formacji przejdą do partii KORWiN.

Lider formacji Janusz Korwin-Mikke podsumowując kampanię wyborczą przekonywał, że jeśli Polacy zagłosują w niedzielnych wyborach na PO, PSL lub PiS to "pozostaje nam czekać aż przyjdą Arabowie albo przyjdą Chińczycy i nas wykupią". "Nasze hasła to: powrót do normalności, dumna i bogata Polska oraz bogaćcie się" - mówił.

Poseł Przemysław Wipler powiedział, że wierzy w sukces wyborczy swego ugrupowania. - Jesteśmy głęboko przekonani, że w przyszłym Sejmie posłów, którzy nigdy nie zagłosują za podwyżką podatków, którzy będą głosowali za uproszczeniem prawa gospodarczego, za likwidacją złych przepisów będzie bardzo wielu. (…) Jesteśmy przekonani, że takich posłów będzie w Sejmie kilkudziesięciu - mówił.

- Walczymy o dwucyfrowy wynik, o trzecie miejsce w parlamencie - dodał. Podkreślił, że wierzy, że w przyszłym Sejmie posłowie KORWiN będą mogli forsować swoje rozwiązania. Pytany, czy nie boi się powyborczego odpływu posłów KORWiN do innych formacji powiedział, że raczej spodziewa się, że to posłowie PiS lub wybrani z komitetu Pawła Kukiza dołączą do nich.

Wipler mówił, że dla KORWiN kampania wyborcza "upłynęła pod dwoma hasłami". "Pierwszy fundament to powrót do normalności - czyli m.in. prostych podatków. Żadnych bezsensowych obietnic, żadnych 500 zł na dziecko, żadnych 200 złotych do emerytury, bo na to nie ma pieniędzy (…)drugi fundament to zero nielegalnych imigrantów, zero uchodźców przysyłanych nam przez Niemców, zero obozów dla uchodźców w Polsce" - mówił.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Zygmunt 2015-10-23 15:15:02
    Kolejny populista. Pokaz mape drogowa jak to zrobic szczegolnie z 2% poparcia. Ozjasz ty jestes tylko po to aby dzielic. Wykonujesz polecenia kierownika.
  • Wipler = ksenofobia 2015-10-23 14:19:09
    z checia bym oddala glos na Korwina ale nie podoba mi sie to zaciecie ksenofobiczne; nie zaleznie od nacji wszyscy jestesmy istotami ludzkimi,powinnismy sie uczyc tolerancji ,umiec odrozniac dobro od zła a nie uciekac do ksenofobii!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA