REKLAMA

Kosiniak-Kamysz: Sprawa z taśmą Kukiza nie jest przypadkiem

  • Autor: MN
  • 22 kwietnia 2016 12:49
Kosiniak-Kamysz: Sprawa z taśmą Kukiza nie jest przypadkiem Wyciek taśmy z nagraniem Kukiza? Takie rzeczy zdarzają się tam, gdzie nie ma spójności ideologicznej (fot. Paweł Pawłowski)

• Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego skomentował sprawę publikacji taśmy z nagraniem Pawła Kukiza.
• Jak mówi, do takich sytuacji doprowadza brak spójności ideologicznej, typowy dla klubu Kukiz'15.

Władysław Kosiniak-Kamysz podczas piątkowej wizyty w Katowicach odniósł się do kwestii taśm z Pawłem Kukizem, które pojawiły się 21 kwietnia w internecie. Na nagraniu słychać jak Paweł Kukiz atakuje działacza Ruchu Narodowego. Zdaniem prezesa PSL, publikacja taśmy nie jest przypadkiem.

- Jest ewidentna chęć rozbicia formacji, uderzenia w ruch Kukiz'15. Nie jest to przypadkowe moim zdaniem - podkreślił Kosiniak-Kamysz. Dodał jednocześnie, że do takich sytuacji dochodzi, gdy w klubie brakuje spójności ideologicznej.

Czytaj też: Taśmy Kukiza: Na internetowym nagraniu Kukiz atakuje działacza Ruchu Narodowego

– Tam są narodowcy, byli sympatycy Korwina i inne środowiska. Trudno znaleźć wspólny mianownik. Klub Kukiz'15 nawet rzadko kiedy głosował spójnie. To pokazuje, że musi być spójność ideologiczna i to jest dużo silniejsze spoiwo niż wspólna lista wyborcza - dodał lider PSL.

Przypomnijmy, że na nagraniu, które trafiło do sieci, Paweł Kukiz m.in. w ostrych słowach wypowiada się o działaczu Ruchu Narodowego, Arturze Zawiszy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • polityk prawicowy 2016-04-22 17:18:33
    Wezmą się za was przygłupy z PSL za podsłuchy nielegalne z inicjatywy samorządowców wykorzystywania policji do rozgrywek politycznych przeciwko prawicowcom. Powiat chełmski znam dwóch takich głupków z PSL, zastępcę Prezydent miasta Chełma Józefa Górnego i starostę Chełmskiego Piotra Deniszczuka, (...) od słynnej afery gruntowej w obrębach gmin wykorzystujący przygłupów do swych celów z KMP Chełm.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA