REKLAMA

Kosiniak-Kamysz: Ważne, że zaczęliśmy rozmawiać, ale szanse na przyjęcie uchwały niewielkie

  • Autor: PAP/JS
  • 11 stycznia 2017 16:01
Kosiniak-Kamysz: Ważne, że zaczęliśmy rozmawiać, ale szanse na przyjęcie uchwały niewielkie Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz (fot. Facebook)

Ważne że zaczęliśmy rozmawiać, ale szanse na przyjęcie projektu uchwały, zaproponowanego przez marszałka Sejmu, są niewielkie - ocenił prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Politycy opozycji poinformowali w środę, że marszałek Sejmu zaproponował projekt uchwały stwierdzający m.in., że budżet na 2017 r. uchwalony został na 33. posiedzeniu Sejmu, a ustalenie zgodności z prawem procesu legislacyjnego należy do kompetencji TK.

"Przynajmniej zaczęliśmy rozmawiać, przez kilka tygodni zachęcaliśmy dwie strony tego konfliktu do rozmowy" - powiedział prezes PSL. Jak dodał, wszystkie kluby chciały dyskusji. "Oczywiście najostrzejsze było stanowisko Nowoczesnej, inne kluby chciały przeanalizować uchwałę" - podkreślił Kosiniak-Kamysz.

Pytany, jak ocenia szanse na przyjęcie uchwały, Kosiniak-Kamysz przyznał, że są one niewielkie.

Obecnie trwa posiedzenie klubu PSL, na którym posłowie mają omawiać projekt uchwały zaproponowany przez marszałka Sejmu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA