REKLAMA

Krystyna Pawłowicz: na Mazowszu jest nędza, a jego podział to oczywistość

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: Portalsamorzadowy.pl/JS
  • 26 stycznia 2016 07:34
Krystyna Pawłowicz: na Mazowszu jest nędza, a jego podział to oczywistość Pawłowicz: "Opór wobec zmian wynika ze względów politycznych, albo z głupoty"(fot. youtube/print scree Telewizja Republika)

Mazowsze należy do najbiedniejszych regionów - stwierdziła posłanka PiS. Jej zdaniem po secesji prawda wyjdzie na jaw i okaże się, że region wymaga doinwestowania, a opór wobec zmian wynika ze względów politycznych, albo z głupoty.

- W tak oczywistej sprawie, która otworzyłaby drogę dla środków unijnych, jeśli ktoś stawia opór to tylko ze względów politycznych albo z głupoty – tak prof. Krystyna Pawłowicz komentuje pomysł podziału województwa mazowieckiego.

W rozmowie z Portalsamorzadowy.pl polityk Prawa i Sprawiedliwości powtórzyła argumenty, które kilka dni temu przedstawił szef resortu spraw wewnętrznych, Mariusz Błaszczak przekonując, że rozwijająca się stolica zawyża unijne wskaźniki dla całego województwa. Realia w nim zaś, jak mówi Krystyna Pawłowicz, wyglądają zupełnie inaczej.

Czytaj całość na: portalsamorzadowy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Wdzivny 2016-01-26 16:30:26
    Zrozumiałe. Skoro jest nędza, to trzeba wydać kilkaset milionów na reorganizację, no i na utrzymanie pracowników w nowym wojewódzwie i zaraz będą bogatsi. Nie mówiąc o tym, że poprawi to PiS szanse wyborcze w tym regionie.
  • spragniony123 2016-01-26 12:35:25
    Pani Pawłowicz nie zważajcie na opinie ludzi poprzedniej władzy bo oni jak rządzili tak się skompromitowali że porządny człowiek i tak im nie wierzy .Ze skargą odeślijcie ich do BrukseliREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA