REKLAMA

Krystyna Pawłowicz o ustawie medialnej: „Za kilka dni będą już uczciwe przekazy informacyjne”

 • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
 • 30 grudnia 2015 11:15
Krystyna Pawłowicz o ustawie medialnej: „Za kilka dni będą już uczciwe przekazy informacyjne” "Taryfy ulgowej nie będzie" - zapowiada prof. Krystyna Pawłowicz (fot. mat. pras.)

Prof. Krystyna Pawłowicz odniosła się w mediach społecznościowych do przygotowywanego przez PiS projektu ustawy o mediach publicznych. Dziennikarzy TVP nazywa "kłamczuchami" i wysyła ich na „kursy resocjalizacyjne” do szkoły o. Rydzyka.

Projekt nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji autorstwa Prawa i Sprawiedliwości ma jeszcze dzisiaj przejść przez parlament. Prof. Krystyna Pawłowicz w mediach społecznościowych poinformowała, czego możemy spodziewać się po wejściu w życie ustawy. Wpis skierowała przede wszystkim do dziennikarzy TVP, których nazywa kłamczuchami.

„Pani J.Dobrosz-Oracz, p.Kraśko, p.Lewicka, p.Tadla, oboje Lisowie i reszta kłamczuchów dostaną skierowanie na kursy medialne resocjalizacyjne do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej do Torunia. Wykłady poprowadzi Ojciec Dyrektor. Taryfy ulgowej nie będzie” – ostrzega posłanka PiS.

Jak twierdzi, dzięki wprowadzeniu w życie ustawy, Polacy otrzymają uczciwe przekazy informacyjne. „Dziś po południu uchwalimy "małą" ustawę o tvp i radio publicznym. Zmienimy ich władze. Za kilka dni będą już uczciwe przekazy informacyjne. Wyborcy dowiedzą się wreszcie, co robi dla nich rząd, Sejm i Prezydent, których wybrali” – twierdzi.

fot. facebook.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Kibic 2016-01-02 00:42:13
  Do Wiech: A ja żałuję że tego przypadku nie może opisać Aleksander hr. Fredro. Zamiast królewny byłaby posłanka.
 • Wiech 2016-01-01 23:21:22
  Ciekawe co o p. Pawłowicz miałby do powiedzenia Sigmund Freud. Chyba tylko to - "Klasyczny przypadek...."
 • wdzivny 2015-12-30 16:52:32
  Oho! Już się cieszę, nareszie będzie jasne kto w Polsce rządzi. List prezydenta do ojrydza i oświadczenie tej kobiety/znanej z wulgarnej napaści w sejmie na posłankę Grodzką/ jasno dowodzi kto rządzi. Nadchodzi czarna noc inkwizycji.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA