REKLAMA

Kryzys w Sejmie: Schetyna nie weźmie udziału w spotkaniu liderów partii u Karczewskiego?

  • Autor: PAP/AT
  • 09 stycznia 2017 10:40
Kryzys w Sejmie: Schetyna nie weźmie udziału w spotkaniu liderów partii u Karczewskiego? Grzegorz Schetyna nie podjął decyzji, czy weźmie udział w spotkaniu liderów partii politycznych (Grzegorz Schetyna, fot. mat. pras.)

• Stanisław Karczewski poinformował, że na zaplanowanym na godz. 14 spotkaniu chce liderom partii politycznych przedstawić propozycje zakończenia obecnego kryzysu parlamentarnego.
• Szef PO Grzegorz Schetyna nie podjął jeszcze decyzji, czy weźmie udział w spotkaniu liderów partii politycznych u marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego - powiedział rzecznik Platformy Jan Grabiec.

"(Grzegorz Schetyna) jeszcze nie podjął decyzji" - powiedział Grabiec. Zaznaczył przy tym, że na tego typu spotykania, jakie w poniedziałek organizuje w Senacie marszałek Karczewski, "opozycja powinna chodzić z uzgodnionym, wspólnym stanowiskiem".

Zaprzeczył przy tym jakoby planowane było spotkanie szefów trzech klubów parlamentarnych: PO, PSL i Nowoczesnej.

Nieoficjalnie od polityków Platformy można usłyszeć, że są rozczarowani poniedziałkowymi doniesienia medialnymi jakoby miało dojść już do porozumienia między częścią opozycji i Prawem i Sprawiedliwością. "Jeśli prawdą jest, co podają media, że wszystko jest już dogadane, to takie spotkanie nie ma sensu" - powiedział jeden z bliskich współpracowników Grzegorza Schetyny.

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski poinformował w poniedziałek (9 stycznia) rano, że na zaplanowanym na godz. 14 spotkaniu chce liderom partii politycznych przedstawić propozycje zakończenia obecnego kryzysu parlamentarnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj (1 komentarzy)

  • marek 2017-01-09 11:05:15
    Schetyna nie dostał dyspozycji z Brukseli i nie wie co robić!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA