REKLAMA

Krzystof Łapiński: Prezydent jest zwolennikiem prawdziwej reformy sądownictwa

  • Autor: PAP/JS
  • 08 września 2017 22:11
Krzystof Łapiński: Prezydent jest zwolennikiem prawdziwej reformy sądownictwa (fot. twitter.com)

Prezydent Andrzej Duda zadeklarował w rozmowie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, że jest zwolennikiem prawdziwej reformy sądownictwa i liczy, że jego projekty ws. SN i KRS będą poparte w Sejmie - powiedział dziennikarzom rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński.

"Rozmawiano na tematy najważniejsze dla Polski" - zaznaczył Łapiński. "To była dobra rozmowa i dobra atmosfera" - dodał.

Rozmowa prezydenta Dudy z prezesem PiS dotyczyła projektów ustaw sądowniczych; przebiegała w bardzo dobrej atmosferze - mówiła z kolei rzeczniczka PiS Beata Mazurek. "Rozmowa dotyczyła ustaw sądowniczych, których propozycje ma złożyć pan prezydent, i ustalenia drogi aby te ustawy zostały uchwalone i naprawiały polskie sądownictwo" - dodała.

Spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim trwało w piątek prawie 2,5 godziny. Lider PiS opuścił Belweder ok. godz. 20.20; kilka minut później do podstawionego samochodu wsiadł prezydent.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA