REKLAMA

Krzysztof Łapiński: Można spodziewać się kolejnego spotkania prezydenta i prezesa PiS

  • Autor: PAP/JS
  • 20 października 2017 20:27
Krzysztof Łapiński: Można spodziewać się kolejnego spotkania prezydenta i prezesa PiS (Andrzej Duda, fot.prezydent.pl/Krzysztof Sitkowski)

Można się spodziewać kolejnego spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim - powiedział rzecznik prezydent Krzysztof Łapiński. Ocenił, że piątkowe spotkanie polityków "to była dobra rozmowa, która przybliża do kompromisu".

Tematem spotkania były poprawki PiS do projektów prezydenta o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Łapiński powiedział po spotkania, że teraz pewnie PiS będzie chciało przeanalizować, to co zaproponował prezydent.

"Można się spodziewać kolejnego spotkania pana prezydenta z panem prezesem" - powiedział Łapiński.

"To była dobra rozmowa, która, myślę, że przybliża nas do kompromisu i do tego, żeby ustawy, które, co jasno chcę podkreślić, ustawy, które przygotował pan prezydent, które są złożone już w Sejmie, były w najbliższym czasie procedowane" - podkreślił Łapiński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA