REKLAMA

Krzysztof Łapiński: W najbliższym czasie klub PiS zamierza zgłosić poprawki do prezydenckich projektów ustaw o SN i KRS

  • Autor: PAP/JS
  • 06 października 2017 20:03
Krzysztof Łapiński: W najbliższym czasie klub PiS zamierza zgłosić poprawki do prezydenckich projektów ustaw o SN i KRS Prezydent zadeklarował, że dopiero kiedy poprawki dostanie na piśmie, może się do nich odnosić (fot. Krzysztof Sitkowski/KPRP)

W najbliższym czasie klub PiS zamierza zgłosić poprawki do prezydenckich projektów ustaw o SN i KRS - powiedział na briefingu rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. Jak dodał prezydent zadeklarował, że odniesie się do tych poprawek, kiedy otrzyma je na piśmie.

Po godz. 19 zakończyła się dwugodzinna rozmowa prezydenta Andrzeja Dudy z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim ws. prezydenckich projektów ustaw o KRS i SN.

"W najbliższym czasie klub parlamentarny PiS zamierza zgłosić poprawki do (projektów) ustaw przedstawionych przez pana prezydenta" - powiedział Łapiński.

"Pan prezydent zadeklarował, że z tymi poprawkami na piśmie zapozna się wcześniej, żeby zobaczyć, jak one wyglądają. Pan prezydent zadeklarował, że dopiero kiedy takie poprawki dostanie na piśmie, czyli będą jasno i precyzyjnie zapisane, dopiero wtedy może się do nich odnosić" - dodał rzecznik prezydenta.

"Nie skłamię, nie będzie też tajemnicą jeśli powiem, że należy się spodziewać kolejnego spotkania, ale jeszcze tutaj data i termin nie zostały ustalone" - powiedział Łapiński.

Łapiński poinformował jednocześnie, że podczas piątkowego spotkania politycy poruszali tematy bieżące. "Pan prezes też mówił panu prezydentowi o pewnych kwestiach, które były poruszane podczas ostatniego posiedzenia władz PiS, które odbyło się w tym tygodniu" - powiedział prezydencki rzecznik.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA