REKLAMA

Krzysztof Szczerski: Część poprawek PiS została ostatecznie uzgodniona

  • Autor: PAP/JS
  • 20 października 2017 20:08
Krzysztof Szczerski: Część poprawek PiS została ostatecznie uzgodniona Spotkanie Andrzeja Dudy z Jarosławem Kaczyńskim było czwartym poświęconym zmianom w wymiarze sprawiedliwości (fot.wybierzpis.org.pl)

Część poprawek PiS do prezydenckich projektów ustaw o KRS i SN została ostatecznie uzgodniona, co do niektórych konieczne będzie jeszcze ustalenie ich ostatecznej treści - powiedział szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski po spotkaniu prezydenta z prezesem PiS.

Spotkanie Andrzeja Dudy z Jarosławem Kaczyńskim było czwartym poświęconym zmianom w wymiarze sprawiedliwości. Podczas dwugodzinnej rozmowy prezydent przekazał liderowi Prawa i Sprawiedliwości na piśmie swoje uwagi dotyczące propozycji PiS do jego projektów.

Tuż po spotkaniu rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński powiedział dziennikarzom, że Duda ma "bardzo poważne zastrzeżenia" do niektórych poprawek, "co do innych zastrzeżeń nie ma". Według niego można się spodziewać kolejnego spotkania prezydenta z prezesem PiS.

Prezydent pod koniec września zaprezentował własne projekty ustaw o KRS i SN - dwa miesiące po tym, jak zawetował dwie ustawy przygotowane przez rząd i PiS.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA