REKLAMA

Krzysztof Tchórzewski powołany na Ministra Energii

  • Autor: Parlamentarny.pl (AS)
  • 01 grudnia 2015 13:42
Krzysztof Tchórzewski powołany na Ministra Energii Krzysztof Tchórzewski nowy Minister Energii (fot. Paweł Zienowicz/Public domain)

Andrzej Duda, na wniosek Prezesa Rady Ministrów, odwołał 1 grudnia 2015 r. Krzysztofa Tchórzewskiego z urzędu Ministra - Członka Rady Ministrów oraz powołał go na urząd Ministra Energii - poinformowała Kancelaria Prezydenta.

Uroczyste wręczenie aktu odwołania i powołania nastąpiło we wtorek podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim.

Prezydent pogratulował nowemu ministrowi. – Wiem, że doświadczenia, wiedzy i energii panu ministrowi nie brakuje, więc z całą pewnością ten urząd będzie sprawowany bardzo dobrze – powiedział.

Andrzej Duda przypomniał, że teraz Rada Ministrów, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami jest już kompletna. Życzył premier, wicepremierom i wszystkim ministrom powodzenia w pracy. – Trudne zadanie przed Państwem, trudne zadanie przed nami wszystkimi, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo – dodał prezydent.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA