REKLAMA

Kuchciński po zamachu w Nicei: W sercach rodzi się ból i bunt przeciwko złu

  • Autor: PAP/JS
  • 15 lipca 2016 12:56
Kuchciński po zamachu w Nicei: W sercach rodzi się ból i bunt przeciwko złu Marszałek Sejmu przed południem wpisał się do księgi kondolencyjnej w ambasadzie Francji w Warszawie (fot. Pierre Buhler/twitter)

• Ból, smutek i bunt przeciwko złu, niszczącemu niewinne życia – te uczucia rodzą się w sercach ludzi po tragedii w Nicei. Jesteśmy z Francją - napisał na Twitterze marszałek Sejmu Marek Kuchciński.
• Wyraził też wielką solidarność z rodzinami ofiar oraz wszystkimi Francuzami.

Kuchciński wyraził wielką solidarność z rodzinami ofiar oraz wszystkimi Francuzkami i Francuzami. We wpisie w języku francuskim podkreślił, że jest bardzo poruszony tym, co wydarzyło się w Nicei w dniu święta narodowego.

Marszałek Sejmu przed południem wpisał się do księgi kondolencyjnej w ambasadzie Francji w Warszawie.

Czytaj też: Schetyna: Jesteśmy myślami i emocjami z rodzinami ofiar zamachu w Nicei

Kuchciński złożył władzom państwa francuskiego wyrazy współczucia z powodu nieszczęścia, które miało miejsce w Nicei, a które dotknęło całą Francję i cały świat demokratyczny. "To nieszczęście, które spowodowały osoby, ludzie, kierujący się intencjami niezrozumiałymi dla normalnych ludzi" - powiedział dziennikarzom marszałek Sejmu. Jak ocenił, był to "czyn zbrodniczy, polegający na zabiciu tak wielu ludzi, w tak haniebny, barbarzyński i brutalny sposób".

"Solidaryzujemy się z całym narodem francuskim, takie wyrazy solidarności przekazałem" - zaznaczył Kuchciński.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA