REKLAMA

Kukiz'15: Następuje eskalacja sporu w Sejmie

 • Autor: PAP/JS
 • 10 stycznia 2017 17:51
Kukiz'15: Następuje eskalacja sporu w Sejmie Paweł Kukiz (fot. materiały Kukiz'15)

• Nastąpiła eskalacja sporu w Sejmie; mnie ta sytuacja przeraża, bo mamy teraz w kraju naprawdę poważne zdarzenia - powiedział Paweł Kukiz  po zakończeniu rozmów u marszałka Senatu.
• Stwierdził, że brak porozumienia to wynik zmiany zdania przez lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru.

"Ubolewam nad tym, że mamy takiej klasy polityków, którzy z sekundy na sekundę zmieniają zdanie" - powiedział Kukiz dziennikarzom po spotkaniu.

Zaznaczył, że jeżeli na rozpoczynającym się w środę (11 stycznia) posiedzeniu Sejmu opozycja będzie kontynuowała okupację mównicy, oczekuje od marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego ukarania protestujących za taką formę protestu. "Bo nie może być tak, by jedna trzecia (posłów) goniła z kąta w kąt dwie trzecie" - dodał. "Proszę mnie nie postrzegać jako rewanżysty, broń Boże" - zastrzegł.

Czytaj też: Spotkanie liderów, Kaczyński: Nie doszło do finalnego porozumienia

"Następuje eskalacja tego sporu; mnie ta sytuacja przeraża o tyle, że naprawdę mamy poważne w tej chwili zdarzenia: bilion złotych długu nam stuknęło, mamy problem ze smogiem, a my się zastanawiamy nad tym, czy Schetyna przyjdzie, czy nie przyjdzie i czy zrobi spotkanie u cioci Halinki czy u wujka Gienka i z kim" - mówił lider Kukiz'15.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • all 2017-01-11 09:16:02
  Do Pep: Z pisaniem komentarzy jest tak jak oddawaniem głosu w wyborach, jeśli nie rozumiesz, nie bierz udziału i nie wypowiadaj się, nawet jeśli masz do tego prawo.
 • martin 2017-01-10 18:38:32
  A co tu sie zastanawiać i nad czym lub kim ? Robić swoje a awanturnikom politycznych osądzić i na śmietnik historii wyrzucić , sejm i senat to nie folwark Schetyny i Petru. Petru to awanturnik polityczny i z niego żaden ekonomista , polityk , maż i przewodca , niech pilnuje kochanicy bo go tak puści z rogami jak Ela od Marcinkiewicza .
 • Pep 2017-01-10 18:18:10
  Kukiz jak zwykle za a nawet przeciw. Idź ty baranie na szczaw!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA