REKLAMA

Kukiz do Petru: Z takimi jak pan w żadne koalicje nie wchodziłem

  • Autor: GP
  • 09 czerwca 2016 09:19
Kukiz do Petru: Z takimi jak pan w żadne koalicje nie wchodziłem Paweł Kukiz zdecydował się powiedzieć kim jest jego formacja w Sejmie. Do wyrażenia zdania przekonał go Ryszard Petru swoim apelem do Kukiz'15. (fot.:youtube.com)

• Po środowym (8 czerwca) apelu Ryszarda Petru Paweł Kukiz odpowiedział liderowi Nowoczesnej.
• Kukiz mówi jasno, że jego formacja to "konstruktywna opozycja".

Lider Nowoczesnej w środę (8 czerwca) zapytał w radiowym wywiadzie Pawła Kukiza, czy on i jego formacja są w opozycji, a może koalicji z PiS? Paweł Kukiz nie pozostał dłużny i w czwartek (9 czerwca) odpowiedział.

- Żeby miał pan całkowitą jasność - z takimi jak pan w żadne koalicje w życiu nie wchodziłem, nie wchodzę i wchodzić nie zamierzam. Chyba, że kiedyś pan zrozumie to, o czym piszę - relacjonował na Facebooku lider Kukiz'15.

Źródło: facebook.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Darek 2016-06-09 11:25:13
    Do Viki: Przysięgam, że nigdy was nie zdradzę. Przysięgam, że nikt nigdy nie jest w stanie mnie kupić. Nie ma takiej opcji - mówił Kukiz na wieczorze wyborczym w Lubinie [11.05.2015]..............YouTube-"POLSKA BUDZI SIĘ! - KOALICJA KUKIZ - PETRU - PO"
  • Viki 2016-06-09 11:18:59
    ..."Żeby miał pan całkowitą jasność - z takimi jak pan w żadne koalicje w życiu nie wchodziłem, nie wchodzę i wchodzić nie zamierzam"...A to ,to niby co miało być !!!???????????????...POLECAM!!! ...YouTube :- "P. KUKIZ PODAJE RĘKĘ R. PETRU PO GŁOSOWANIU NAD WYBOREM NOWEGO SĘDZIEGO TK." ..Niech Ci uschnie ta ręka którą podawałeś ANTY-POLAKOWI... po wykonaniu zadania...!!!. Może to SKOMENTUJESZ!!! I JAK CI CZŁOWIEKU MOŻNA UFAĆ, MOŻE NA PROCHACH BYŁEŚ CZY CO..!!!????????? WSTYD!!! NO I PRZEPROŚ p.MORAWIECKIEGO JAK I WYBORCÓW!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA