REKLAMA

Kukiz o swoim pobycie w szpitalu: czuję się coraz lepiej

 • Autor: PAP/JS
 • 13 września 2017 19:54
Kukiz o swoim pobycie w szpitalu: czuję się coraz lepiej Zdaniem niektórych posłów powodem przemęczenia Pawła Kukiza jest nieregularny tryb życia (fot.:youtube.com)

Będę żył, czuję się coraz lepiej - napisał na Facebooku Paweł Kukiz po tym, jak w mediach pojawiła się informacja, o tym, że poseł przebywa w szpitalu. Jak powiedzieli posłowie Kukiz'15, polityk od kilku dni przechodzi badania kontrolne.

"Wszystkich tych, którzy w komentarzach pod artykułami z informacją o moim pobycie w szpitalu życzą mi jak najgorzej, spodziewają rychłego zgonu, diagnozują ćpanie, przepicie, itp. sprawy, muszę zmartwić.... Będę żył, czuję się coraz lepiej, bronchoskopia nie wykazała nowotworu a pani doktor pochwaliła, że przeszedłem te badania bardzo dzielnie" - napisał Kukiz. "Ponieważ obywatel powinien znać stan zdrowia posła, to informuję o zmianach miażdżycowych i niewydolności oddechowej" - dodał.

Wcześniej posłowie Kukiz'15 przyznali w rozmowie, że lider ich ugrupowania od kilku dni przebywa w szpitalu i przechodzi badania kontrolne. Zapewnili jednocześnie, że to nic poważnego. "Paweł jest przemęczony, co weekend gra koncerty charytatywne, do tego dochodzi, polityka, media, stres, papierosy i picie dużych ilości napojów energetycznych" - powiedział jeden z posłów Kukiz'15.

Zdaniem innego posła klubu, powodem przemęczenia lidera Kukiz'15 jest nieregularny tryb życia. "To forma odpoczynku, podładowania baterii, to nie jest sanatorium, ale może mieć taką funkcję" - zaznaczył rozmówca.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj (2 komentarzy)

 • jaknapisałem 2017-09-14 00:53:57
  Paweł. Miast napojów energetycznych, więcej rumianku i kwiatu lipowego a będziesz zdrowy, czego Ci życzy ojciec trzech synów w tym Pawła rocznik 1979. Pozdrawiam. Wojtek z najpiękniejszego miasta w Polsce.
 • Badz Zdrow.K"15 2017-09-13 22:12:26
  Nie lubie cie ,ale zycze ci zdrowia,i jak najszypciej mow te dowcipy bez nich nudno.BADZ ZDROW.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA