REKLAMA

Kukiz: obchody rocznych Porozumień Sierpniowych to „Pisowski piknik”. Dno

  • Autor: pt
  • 31 sierpnia 2016 19:50
Kukiz: obchody rocznych Porozumień Sierpniowych to „Pisowski piknik”. Dno Paweł Kukiz (fot.kukiz15)

Pisowski piknik, Święto zawłaszczone przez partię i ich "związkowych" popleczników czyhających na synekury w spółkach skarbu państwa. Dno – napisał o obchodach rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych Paweł Kukiz.

"Piotr Duda: Jest mi przykro, że nie ma z nami Lecha Wałęsy... A mnie jest przykro, że z obchodów rocznicowych NASZEJ, obywatelskiej "Solidarności" zrobiliście sobie PiS-owski piknik – napisał na swoim Facebooku Paweł Kukiz.

Jak podkreślił obecność Kukiz'15 nie została przez organizatorów podczas powitania gości zauważona:

- Nie było zarezerwowane żadne miejsce dla mnie jako przewodniczącego Klubu. Zorganizowane tak, że można było odnieść wrażenie, iż to Piotrowicz doprowadził do Porozumień Sierpniowych. Powtarzam- pisowski piknik, Święto zawłaszczone przez partię i ich "związkowych" popleczników czyhających na synekury w spółkach skarbu państwa. Dno.

Na koniec Kukiz dodał: „ale wracam już do Warszawy. Tam się pomodlę. Za prawdziwych Bohaterów Sierpnia i o opamiętanie dla tych, którzy dziś często bezpodstawnie do miana "sierpniowych bohaterów" aspirują.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Tymek_24 2016-08-31 20:40:06
    A kim Ty jesteś Kukiz, że domagasz się "zauważenia"?? Oprócz Ciebie było tam kilkadziesiąt innych osób również nie "zauważonych" wymienionych? Pis jest Partią rządzącą która podejmuje decyzje ważne dla kraju i z punktu widzenia Solidarności, więc to chyba oczywiste, że rozmawia się o postulatach z tymi którzy mogą je zrealizować! Temu człowiekowi ciągle jest źle... wygraj wybory to będziesz zauważany, póki co idź się wypłakać w ramiona Rysia Petruszenki.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA