REKLAMA

Kukiz ostro o Zandbergu

  • Autor: Gabriel Paździor
  • 22 października 2015 12:23
Kukiz ostro o Zandbergu Kukiz ostro o Zandbergu. Fot.Flicker WNetMedia creative commons

W czasie czwartkowego briefingu prasowego dziennikarka zapytała Pawła Kukiza o Adriana Zandberga. Rockman powiedział, że nie widzi różnicy między noszeniem na koszulce Marksa, czy Hitlera, nawiązując do historii lidera partii Razem.

- Początkowo nie miałem pojęcia kim jest Adrian Zandberg – mówił Kukiz. – Uległem czarowi, że jest to człowiek ideowy. Natomiast kiedy poznałem jego historię, kiedy zobaczyłem go w koszulce z Marksem na piersi, zmieniłem zdanie.

Paweł Kukiz zaznaczył, że nie przepada za odwołaniami do komunizmu. Jest to związane z historią jego rodziny i krzywdą, jakiej doznała z rąk reżimów komunistycznych. Kukiz zaznaczył, że twarz Marksa przypomina mu tę trudną historię.

- Nie widzę różnicy między noszeniem portretu Marksa, a Hitlera na piersiach – puentował swoją opinię lider ruchu Kukiz’15, odpowiadając na pytanie dziennikarki TVN24.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • ja 2015-10-22 12:48:27
    No tak, oczywiście, ale jak Korwin hajluje, to kuce rżą :>REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA