REKLAMA

Kukiz: Petru groźniejszy od Macierewicza

 • Autor: AT
 • 15 października 2015 11:19
Kukiz: Petru groźniejszy od Macierewicza - Największym zagrożeniem dla Polski jest neokolonializm korporacji i banki - powiedział Kukiz (facebook.com/kukizpawel)

- Myślę, że Ryszard Petru jest groźniejszy od Antoniego Macierewicza – powiedział Paweł Kukiz.

Paweł Kukiz w wywiadzie dla Polskatimes.pl stwierdził, że Petru jest groźniejszy od Macierewicza ponieważ - jak wyjaśnił - w tej chwili największym zagrożeniem dla Polski jest neokolonializm korporacji i banki, a lider Nowoczesnej, całe dotychczasowe życie pracował na ich rzecz.

- Brał od nich pieniądze. W programie Bogdana Rymanowskiego zapytałem go, dlaczego doradzał ludziom branie kredytów we frankach. A on mi odpowiedział, że się po prostu pomylił. Tak to potraktował. „Pomyliłem się, Pan się nigdy nie mylił?” – pytał. Jak człowiek, który się pomylił w kwestii, która kosztowała miliardy i która doprowadziła mnóstwo ludzi do ruiny ma w ogóle czelność startować w wyborach?! To nie jest pomyłka na zasadzie: sorry, wziąłem ci przez przypadek zapalniczkę, tylko – sorry, przez przypadek cię podpaliłem – powiedział Kukiz w Polskatimes.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (5 komentarzy)

 • hana 2015-10-15 12:43:37
  Oczywiście bo to spady z kancelarii Komorowskiego
 • Box 2015-10-15 12:00:36
  Znalazł się analityk polityczny ! Chyba bardziej fachowo mógłby mówić o używkach
 • tom 2015-10-15 11:58:04
  Do aaa: Nie mogę się zgodzić z takim poglądem, że nic nie można zrobić i na pewno nam się nie uda. Jeśli się chce to musi się udać. Najgorzej narzekać i nic nie robić, nie iść na wybory, albo głosować na tych co nam biedę dali. Jeszcze przed przystąpieniem do Unii Polacy lepiej prosperowali, bo nie było tych korporacji, marketów itd. Potem sprzedawczyki na wszystko się zgodzili za srebrniki i z tym trzeba skończyć. Niech odejdą, WSZYSCY.
 • aaa 2015-10-15 11:40:43
  zeby to wszystko bylo tak proste jak Pan Kukiz przedstawia to juz byloby dawno zrobione i nie byloby problemow ktore opisuje najlatwiej byc w opozycji
 • Barbara 2015-10-15 11:33:02
  Kukiz ma rację. Nie tylko dlatego Petru nie powinien startować, bo źle doradzał i tym zrujnował niektórych ludzi, ale właśnie że się pomylił. Po co nam taki co się nie zna i myli się. Te pomyłki mogą nas drogo kosztować. Jestem za Kukizem. Nie wierzmy politykom co 25lat biorą tylko nasze pieniądze i skaczą sobie do gardeł w walce o władzę. My ich nic nie obchodzimy. Zróbmy coś dla naszych dzieci i wnuków. Usuńmy tych ludzi z Sejmu.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA