REKLAMA

Kukiz: Wygląda na to, że Nowoczesna nie będzie blokować mównicy

  • Autor: PAP/JS
  • 09 stycznia 2017 16:47
Kukiz: Wygląda na to, że Nowoczesna nie będzie blokować mównicy Paweł Kukiz (fot.:facebook.com/KlubPoselskiKukiz15)

• Wygląda na to, że Nowoczesna nie będzie nadal blokować mównicy sejmowej - powiedział Paweł Kukiz.
• Dodał, że uświadomił uczestnikom spotkania w Senacie, że jeśli protest będzie kontynuowany w obecnej formie i nie będzie kar dla posłów blokujących mównicę, on nie będzie uczestniczył w obradach.

"Jeżeli będzie nadal blokada, to żywię nadzieję, że marszałek (Sejmu Marek) Kuchciński bądź inny z marszałków wskazany przez pana marszałka Kuchcińskiego w odpowiedni sposób zgodnie z regulaminem potraktuje tych, którzy utrudniają pracę wszystkim opcjom parlamentarnym w Sejmie" - powiedział Kukiz po spotkaniu u marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, w którym uczestniczyli liderzy PiS, PSL i Nowoczesnej.

Jak dodał "wygląda na to", że Nowoczesna nie będzie nadal blokować mównicy. "Taką przynajmniej deklarację z ust pana Petru słyszałem, że Nowoczesna nie będzie już blokować mównicy" - powiedział Kukiz.

Czytaj też: Kaczyński: Uczestnicy spotkania zgodzili się - zaczynamy posiedzenie na sali plenarnej Sejmu

Pytany o to, czy należałoby ukarać posłów blokujących mównicę odpowiedział, że "uświadomił wszystkich uczestniczących, że nie będzie uczestniczył w obradach w przypadku, gdy protest w tej formie będzie kontynuowany, a na posłów protestujących poprzez blokadę mównicy nie zostaną nałożone kary regulaminowe".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA