REKLAMA

Kurski wraca do gry. Wojewoda pomorski, prezes TVP?

  • Autor: TM
  • 29 października 2015 07:34
Kurski wraca do gry. Wojewoda pomorski, prezes TVP? Jestem zawsze do dyspozycji mojego obozu politycznego - komentuje Kurski. Fot. facebook.com

Kim będzie Jacek Kurski?. Polityk PiS twierdzi, że ”oddaje się do dyspozycji prezesa" i pozostaje ”bez przydziału”. Ale media ujawniają pierwsze przecieki.

Zawsze jestem do dyspozycji pana prezesa – powiedział poseł Jacek Kurski. Polityk dodał też, że oficjalnie "pozostaje bez przydziału".

Wielki powrót

Ale to, że wróci do gry wydaje się niemal pewne - donosi serwis radiogdansk.pl.

Pojawiają się informacje, że ma zostać nowym prezesem TVP, albo co najmniej wojewodą pomorskim.

Według TVN24 nazwisko Jacka Kurskiego pojawia się w kontekście powołania nowego wojewody pomorskiego.

Jest mi bardzo miło, słysząc te słowa. Ja jestem zawsze do dyspozycji mojego obozu politycznego - skomentował Jacek Kurski.

Drużyna parlamentarna

W rozmowie z Wirtualną Polską powiedział, że ”wolałby dołączyć do drużyny parlamentarnej, ale partia na pewno jakiś rodzaj zaangażowania dla niego przewidziała”.

Na pewno jest to osoba, której zdolności i kompetencje będziemy chcieli wykorzystać. Są miejsca, w których może realizować swoje talenty - powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Jaworski.

A sam Jacek Kurski?

Rzeka życia płynie i przyniesie, co ma przynieść - powiedział ”Gazecie Wyborczej”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Gość 2015-12-08 13:51:10
    Do ....: Co to będzie, co to będzie aj waj waj. Wojewodów zminiają, w Agencjach zmieniają w telewizji i państwowych teatrach będą zmiany, to trzeba zaskarżyć do "naszego Trybunału". Aj waj.
  • .... 2015-10-29 12:55:03
    ale musiał dużo wazeliny kupić, że jeszcze ją posiadaREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA