REKLAMA

Kwaśniewska ciągle doceniana przez Polaków

  • Autor: bad
  • 18 kwietnia 2016 16:04
Kwaśniewska ciągle doceniana przez Polaków Zdaniem Polaków Jolanta Kwaśniewska najlepiej wypełniała swoje obowiązki. Fot. Facebook

Aleksander Kwaśniewski 11 lat nie jest prezydentem RP, a Polacy ciągle mile wspominają jego żonę, Jolantę. Znacznie gorzej oceniana jest Agata Duda.

Instytut Pollster na zlecenie se.pl zbadał, jak Polacy oceniają to, jak pierwsze damy wypełniały swoje obowiązki. Jolanta Kwaśniewska okazuje się bezkonkurencyjna. W opinii aż 68 proc. rodaków najlepiej wypełniała swoje obowiązki. Zdaniem 15 proc. Polaków na to wyróżnienie zasługuje Maria Kaczyńska, a 12 proc. – Agata Duda. Najgorzej pod tym względem wypadają Anna Komorowska (3 proc. wskazań) i Danuta Wałęsa (2 proc.).

Tak pozytywna ocena Jolanty Kwasniewskiej wynika w znacznej części z jej dużej aktywności. W przeciwieństwie do obecnej pierwszej damy, żona Kwaśniewskiego mocno angażowała się w życie publiczne, zachęcała Polki do badania piersi, założyła fundację niosącą pomoc chorym dzieciom. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA