REKLAMA

Lech-Krawczyk przewodniczącą KOD na Dolnym Śląsku, Michalski - w Łódzkiem

  • Autor: bad/PAP
  • 05 lutego 2017 18:46
Lech-Krawczyk przewodniczącą KOD na Dolnym Śląsku, Michalski - w Łódzkiem KOD na Dolnym Śląsku i Łódzkiem ma nowych przewodniczących. (fot.kod-pomorze.pl)

Małgorzata Lech-Krawczyk, dotychczasowa pełnomocniczka ds. tworzenia struktur KOD na Dolnym Śląsku, została w niedzielę przewodniczącą regionalnych struktur tej organizacji. Przewodniczącym zarządu Regionu Łódzkiego został Mirosław Michalski - dotychczasowy koordynator regionalny KOD w Łódzkiem.

O stanowisko przewodniczącego dolnośląskich struktur Komitetu Obrony Demokracji ubiegało się troje kandydatów - oprócz Lech-Krawczyk - szefowa Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Marta Lempart oraz Michał Korczak. Lech-Krawczyk otrzymała 133 głosy, Lempart 100, zaś Korczak - 19.

Na Łódzkiem o stanowisko przewodniczącego ubiegało się dwoje kandydatów - Michalski i Katarzyna Knapik. "Na Michalskiego zagłosowało 190 spośród 226 członków łódzkiego KOD biorących udział w niedzielnym walnym zebraniu Komitetu. Kontrkandydatka - Katarzyna Knapik - uzyskała 30 głosów" - poinformował PAP Robert Szczerbaniak z grupy Media łódzkiego KOD.

Więcej czytaj w PortalSamorzadowy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA