REKLAMA

Lech Wałęsa oddał tytuł Człowieka Roku z Krynicy z 2004 roku

 • Autor: GP
 • 06 września 2017 13:15
Lech Wałęsa oddał tytuł Człowieka Roku z Krynicy z 2004 roku Lech Wałęsa w swoim gdańskim biurze, w którym udziela wywiadów dla telewizji, portali i stacji radiowych. (fot. youtube.com)

Wobec przyznania Beacie Szydło tytuły Człowieka Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy Lech Wałęsa oddał to wyróżnienie, które dostał 13 lat temu.

Na internetowym profilu Lecha Wałęsy na serwisie Facebook zagościł w środę (6 września) wpis następującej treści:

- Uprzejmie informuję,że zrzekam się nagrody Człowieka Roku przyznanej mi przez Forum Ekonomiczne w 2004.

Można się domyślić, że Lech Wałęsa postąpił w ten sposób z racji tegorocznego wyróżnienia, jakie przyznano w Krynicy. Tytuł Człowieka Roku w 2017 na spotkaniu ekonomicznym w górskim kurorcie dostała premier Beata Szydło. Nie można wykluczyć, że także wyróżnienia w 2016 i 2015 roku nie były bez znaczenia. W tych dwóch latach honorowano odpowiednio lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego i premiera Węgier Viktora Orbana.

Tegoroczna edycja Forum w Krynicy nosi tytuł "Projekt Europa - jaki przepis na następne dekady." Potrwa do czwartku. W trakcie Forum zaplanowano sześć sesji plenarnych, w ramach których odbędzie się ponad 180 paneli dyskusyjnych, wykładów, warsztatów i debat. XXVII Forum Ekonomiczne potrwa do czwartku. Wśród gości znaleźli się m.in. prezydent Polski Andrzej Duda, prezydent Gruzji Giorgi Margwelaszwili i prezydent Macedonii Gjorge Iwanow.

Więcej o przyznaniu premier wyróżnienia w Krynicy przeczytasz tutaj.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • hfuiweh 2017-09-06 14:41:56
  Do Przeminęło z wiatrem: To forum powinno się nazywać forum lizusów. Gdyby do władzy doszli chorzy psychicznie, człowiekiem roku zostałby największy (...) naszego kraju.
 • Przeminęło z wiatrem 2017-09-06 14:32:22
  Brawo tw Bolku! Honor to dobra cecha. I tak wiedziałeś że ten tytuł Ci się nie należy od samego początku.
 • Brawo Walcz z Komuna! 2017-09-06 14:10:22
  Brawo Lechu! ty jestes i bedziesz Bochaterem.To co mamy to Komunistyczne Lajno.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA