REKLAMA

Lech Wałęsa w wyborach prezydenckich? Karczewski: Już miał swój czas

  • Autor: PAP/AT
  • 20 stycznia 2017 08:15
Lech Wałęsa w wyborach prezydenckich? Karczewski: Już miał swój czas Wałęsa miał już swój czas - mówi Stanisław Karczewski (Lech Wałęsa, fot.:wikipedia.org/CC)

• Lecha Wałęsa wystartował w wyborach prezydenckich, w których otrzymał nieco ponad 1 proc. - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
• Jest przekonany, że były prezydent teraz dostałby mniej więcej takie samo poparcie.
• Wałęsa już miał swój czas - dodał

Lech Wałęsa nie wykluczył w czwartek, że wezwie dawnych działaczy Solidarności, by poparli zmianę działań obecnego związku i naprawę Polski. Ocenił też, że potrzebna jest zmiana rządu, którą powinno poprzedzić referendum z pytaniem, do jakich reform w kraju upoważnia wygrana w wyborach parlamentarnych.

Marszałek Senatu był w piątek pytany w TVP Info o ocenę tych słów. "Wałęsa miał już swój czas. Przypomnę, że wystartował w wyborach prezydenckich; otrzymał nieco ponad 1 proc. Jestem przekonany, że gdyby teraz wystartował, dostałby mniej więcej takie samo poparcie" - ocenił. Dodał, że "to apel chybiony", bo są już osoby, które naprawiają Polskę. Pytany o to czy wie, jaki będzie wynik badań grafologicznych części dokumentów z teczki TW "Bolka" znalezionych po śmierci gen. Czesława Kiszczaka, Karczewski odparł, że wciąż czeka na ocenę grafologów. "Nie mam żadnych przecieków w tej sprawie" - dodał. Karczewski podkreślił, że nie wierzy w zapewnienia Wałęsy, który podważa autentyczność podpisów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Zofia lat 80 2017-01-20 11:56:54
    Miał "swój czas" powtarzam za Karczewskim! I co wtedy zrobił : "nocną zmianę". Nawet gdyby się wysługiwał SB-kom to tego, temu, obecnie czerwono-gębemu wieprzkowi, NIE PODARUJĘ!!! Zniszczył nam zalążek Wolnej Polski!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA