REKLAMA

Liroy: Kaczyński nie miał nic przeciwko marihuanie

  • Autor: Rynekaptek.pl
  • 08 września 2016 11:59
Liroy: Kaczyński nie miał nic przeciwko marihuanie Poseł Piotr Liroy Marzec twierdzi, że że rozmawiał o medycznej marihuanie z Jarosławem Kaczyńskim, a ten nie wyrażał żadnych przeciwwskazań.

• Poseł ruchu Kukiz'15 Piotr Liroy Marzec rozmawiał z Jarosławem Kaczyńskim o medycznej marihuanie.
• Ten miał stwierdzić, że nie widzi żadnych przeciwwskazań do jej stosowania przez chorych pacjentów - pisze Rzeczpospolita.

Jak informuje gazeta, w piątek (2 września) minister zdrowia Konstanty Radziwiłł powiedział, że marihuana jest środkiem niebezpiecznym i nie może być udostępniana na zasadach takich, jak witamina C.

Z oceną tą nie zgadza się Piotr Liroy Marzec. Twierdzi wręcz, że tak samo, jak minister zdrowia mówi, że nie ma dowodów na to, że marihuana pomaga w leczeniu, nie ma dowodów na to, że pan minister jest dobrym ministrem zdrowia.

Poseł ruchu Kukiz'15 miał nadzieję, że coś się zmieni w Polsce, gdy w skład rządu będą wchodzić fachowcy. 

Jak wyjaśnił Liroy, Jarosław Kaczyński nie widział żadnych przeciwwskazań. Podobnego zdania jest wielu posłów z PiS, PO, PSL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA