REKLAMA

Lis obraził Waszczykowskiego na Twitterze. KRRiT zajmie się sprawą

  • Autor: AT
  • 24 listopada 2015 10:32
Lis obraził Waszczykowskiego na Twitterze. KRRiT zajmie się sprawą - Straszny "twardziel" z tego Waszczykowskiego - napisał Lis na twitterze (Tomasz Lis, fot.twitter.com)

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zażąda wyjaśnień w sprawie wpisu Tomasza Lisa o Witoldzie Waszczykowskim, ministrze resortu spraw zagranicznych.

- Straszny "twardziel" z tego Waszczykowskiego. To ten tchórz co popiskiwał "nie zabijajcie nas"? – napisał na Twitterze Tomasz Lis po tym jak Witold Waszczykowski po dymisjach szefów służb powiedział, że "każda minuta funkcjonowania tych osób na tym stanowisku była większym zagrożeniem niż to zagrożenie, które płynie spoza Polski".

fot.twitter

Na wpis Lisa odpowiedział Cezary Gmyz.

- Wypowiedź Waszczykowskiego dotyczyła politycznego mordu Marka Rosiaka przez Ryszarda Cybę. Szmaciarzu – napisał Gmyz.

fot.twitter

Reakcję na wpis Tomasza Lisa zapowiedziała już KRRiT.

- Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w ramach posiadanych kompetencji zajmie się sprawą - poinformowała w Wirtualnej Polsce Katarzyna Twardowska, rzecznik prasowa KRRIT. - Konkretne działania organu mają być znane po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy - dodała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA