REKLAMA

Los Piotra Wojaczka przesądzony? Prezes największej strefy ekonomicznej odejdzie po 20 latach?

  • Autor: PulsHR
  • 05 kwietnia 2016 18:08
Los Piotra Wojaczka przesądzony? Prezes największej strefy ekonomicznej odejdzie po 20 latach? Piotr Wojaczek, obecny prezes KSSE może wkrótce stracić stanowisko. (fot. PTWP)

Na razie w fotelu prezesa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wciąż zasiada - od 20 lat - Piotr Wojaczek. Niedawno powołano jednak do zarządu nowego wiceprezesa - Janusza Michałka. Jak nieoficjalnie dowiedział się PulsHR.pl, nowy wiceprezes może z końcem roku zająć miejsce Wojaczka.

Piotr Wojaczek stoi na czele największej specjalnej strefy ekonomicznej w Polsce, Katowickiej SSE, najdłużej spośród wszystkich innych prezesów pozostałych 13 stref w Polsce - 20 lat. Ten rok, może być jednak ostatnim, w którym piastuje to stanowisko.

Jak się nieoficjalnie dowiedział PulsHR, jego miejsce może zająć w przyszłości Janusz Michałek, nowy wiceprezes KSSE.

Przypomnijmy, po jesiennych wyborach parlamentarnych, nowych władz doczekały się m.in.: wałbrzyska strefa, gdzie Barbarę Kaśnikowską zastąpił prawnik Maciej Badora, kostrzyńsko-słubicka strefa - tu prezesa Artura Malca zastąpił Krzysztof Kielec, radny PiS z Gorzowa.

Cały artykuł w portalu PulsHR.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA