REKLAMA

Macierewicz: Jestem przekonany, że śledztwo wykaże nieprawdziwość oskarżeń wobec Misiewicza

  • Autor: PAP/JS
  • 03 listopada 2016 14:39
Macierewicz: Jestem przekonany, że śledztwo wykaże nieprawdziwość oskarżeń wobec Misiewicza Szef MON Antoni Macierewicz (fot. sejm.gov.pl)

Jestem przekonany, że śledztwo prokuratury wykaże nieprawdziwość medialnych oskarżeń i próbę zorganizowania politycznej nagonki na PiS i Bartłomieja Misiewicza - oświadczył szef MON Antoni Macierewicz.

Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim poinformowała tego dnia, że prowadzi śledztwo w sprawie obietnic składanych przez pracownika gabinetu politycznego ministra obrony. Sprawa dotyczy doniesień prasowych na temat Bartłomieja Misiewicza - zawieszonego w obowiązkach szefa gabinetu politycznego MON i rzecznika prasowego resortu.

"Wyrażam zadowolenie, że zostało podjęte śledztwo prokuratorskie, które, jak jestem przekonany, wykaże nieprawdziwość medialnych oskarżeń i próbę zorganizowania politycznej nagonki na Prawo i Sprawiedliwość oraz na pana dyrektora Bartłomieja Misiewicza" - oświadczył Macierewicz.

"Jestem przekonany, że takie bezprawne działania opozycji powinny być ścigane z mocy prawa i dobrze się stało, że Bartłomiej Misiewicz postanowił podjąć kroki prawne wobec posłów Platformy Obywatelskiej, którzy świetnie wiedząc, że nie doszło do popełnienia żadnego przestępstwa, szkalują jego dobre imię" - dodał minister.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA