REKLAMA

Macierewicz: nie ma o czym rozmawiać z Siemoniakiem

 • Autor: TM
 • 17 września 2015 08:37
Macierewicz: nie ma o czym rozmawiać z Siemoniakiem Antoni Macierewicz odpowiedzial, że nie ma o czym dyskutować z Siemoniakiem. Fot. ocdn.eu

Antoni Macierewicz odpowiedział na apel szefa MON Tomasza Siemoniaka do wzięcia udziału w debacie. Stworzono fałszywy obraz PiS Nie ma miejsca na taką debatę - powiedział Macierewicz.

Antoni Macierewicz odpowiedział, że nie ma o czym dyskutować z Siemoniakiem.

Nie ma żadnej decyzji

Nie ma miejsca na taką debatę. Podstawa tej debaty jest fałszywa, ona odwołuje się do spekulacji dziennikarskich. Nie ma żadnej decyzji dotyczącej przyszłych stanowisk - powiedział na antenie TVP Info.

Dodał, że "fałszywa podstawa tworzy fałszywy obraz PiS".

"Nie ma miejsca na taką debatę"

Z panem Siemoniakiem wielokrotnie próbowałem dyskutować na posiedzeniach Rady Obrony Narodowej i zawsze wykorzystywał pana Stefana Niesiołowskiego do ucinania dyskusji, do odbierania głosu, uniemożliwiania rzeczywistej dyskusji. Nie ma miejsca na taką debatę - mówił w programie "Dziś wieczorem" 

Wcześnniej tygodnik "wSieci" poinformował, że skład rządu Beaty Szydło ułożył już Jarosław Kaczyński. Ministrem obrony narodowej miałby zostać Antoni Macierewicz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (6 komentarzy)

 • scoti 2015-09-18 11:22:55
  Kłania się psychiatra. Nawet nie potrafi sprostować fałszywy obraz . potrafi tylko jak pozytywka powtarzać badania nad katastrofą.
 • anro 2015-09-18 09:13:03
  Człowiek niezrównoważony psychicznie nie może być ministrem obrony. Czy kandydaci na ministrów są badani przez psychiatrę?
 • wowoka 2015-09-18 09:12:51
  jednym słowem wybieramy kota w worku? wiadomo co ma dopowiedzenia PSL, wiadomo czego sie mozna spodziewać po PO, wiadomo, chociaz słabo, co to jest Zjednoczona Lewica i Razem. Kukiz związał sie z narodowcami, Petru petryfikuje dawne KLD. Ale w co gra PiS. Bo to partia "ta sam ale nie ta sama"...
 • manager 2015-09-18 08:49:39
  T ten sposób ruska agentura rozłoży polska armię. Tak jak wcześniej rozłożyła slużby specjalne i doprowadziła do utraty sieci informatorów i oślepiła polska armię...
 • tg593 2015-09-18 08:33:50
  Macierewicz ministrem obrony narodowej?! Tak, ale pod warunkiem, że zmieni się nazwę na Ministerstwo Ataku Narodowego.
 • jojo 2015-09-18 08:31:55
  No to trzeba wiać z kraju albo głosować na PO bo idiota idiotą ale idiota mający do dyspozycji armię to już strachREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA