REKLAMA

Macierewicz o zespole smoleńskim PO: To nieroztropne

  • Autor: PAP/JS
  • 26 października 2016 21:24
Macierewicz o zespole smoleńskim PO: To nieroztropne (fot.:youtube.com)

Ludzie, którzy przez lata formułowali nieprawdziwe tezy, nadal chcieliby zajmować Polaków swoimi kłamstwami, to nieroztropne - w ten sposób szef MON Antoni Macierewicz skomentował rozpoczęcie prac parlamentarnego zespołu smoleńskiego Platformy Obywatelskiej.

W środę ruszyły prace powołanego przez PO zespołu parlamentarnego do zbadania "przypadków manipulowania przyczynami katastrofy smoleńskiej".

Przebywający na spotkaniu ministrów obrony NATO w Brukseli Macierewicz, pytany przez dziennikarzy o komentarz, powiedział: "Myślę, że uderz w stół i nożyce się odezwą. Ci ludzie, którzy przez tyle lat formułowali nieprawdziwe tezy, próbowali wprowadzić w błąd zarówno krajową, jak i światową opinię publiczną, nadal chcieliby zajmować Polaków swoimi kłamstwami. To nieroztropne".

Wcześniej w Sejmie szef PO Grzegorz Schetyna powiedział, że Platforma buduje zespół, który ma "odkłamywać fałszywą narrację, która jest prowadzona w Polsce od lat, prowadzona przez zespół Antoniego Macierewicza i kontynuowana dzisiaj w nieudolny sposób".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • "Sześciu Króli" 2016-10-27 12:20:43
    Niestety ale PO i PO w Nowoczesnym Wydaniu jako opozycja wielokrotnie dowiodła, że podnosi krzyk tylko w Obronie Swoich Interesów, Oczernia i Pomawia bez Podstaw. niestety ale PO i PONowoczesna stało się Groteską, której już nie mam ochoty ani Oglądać, ani Czytać, ani Słuchać!!!!!!!! ..."CHU- DUP- i KAMIENI KUPA" !!!!
  • slawek 2016-10-27 00:52:28
    Gnoisz Pan ten Urząd Panie Duda.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA