REKLAMA

Macierewicz powołał pełnomocnika ds. Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO

  • Autor: AS/MON
  • 30 grudnia 2015 12:17
Macierewicz powołał pełnomocnika ds. Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO Mariusz Marasek (fot. Youtube)

Pełnomocnikiem ds. Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO został Mariusz Marasek. Obejmie jednocześnie stanowisko dyrektora centrum. Jego zastępcą będzie płk Robert Bala - poinformowało Ministerstwo Obrony Narodowej.

Mariusz Marasek urodził się w 1959 roku. Z wykształcenia historyk i socjolog. Obecnie jest prorektorem niepublicznej uczelni wyższej. W latach 1991-1992 był posłem na Sejm I kadencji. Pełnił fumkcję wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Obrony Narodowej. Był również doradcą ministra spraw wewnętrznych w rządzie Jana Olszewskiego (1992). W latach 2006 – 2008 członek Komisji Weryfikacyjnej Wojskowych Służb Informacyjnych i dyrektor ośrodka szkolenia kontrwywiadu wojskowego.

Przez dwie kadencje radny Rady Miasta Skierniewice i przewodniczący Rady Miasta. Współzałożyciel i prezes zarządu Stowarzyszenia Hospicjum im. Hanny Olszewskiej. Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi i Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Autor publikacji o tematyce historycznej i socjologicznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA