REKLAMA

Magierowski: Umawianie spotkań nie jest rolą prezydenta

  • Autor: PAP/AT
  • 19 grudnia 2016 10:20
Magierowski: Umawianie spotkań nie jest rolą prezydenta Pan prezydent podjął się mediacji i rozmawia jako głowa państwa z liderami partii obecnych w parlamencie - powiedział Magierowski (Marek Magierowski, fot.youtube.com)

• Nie jest rolą prezydenta umawianie spotkań między politykami - powiedział Marek Magierowski.
•  Oczywiście, jeśli prezes PiS Jarosław Kaczyński zechce spotkać się z szefem PO Grzegorzem Schetyną, aby porozmawiać o możliwościach rozwiązania kryzysu, prezydent przyjmie z satysfakcją taką inicjatywę - dodał.

Schetyna oświadczył po spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą, że jest gotowy na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim. Zaznaczył przy tym, że oczekuje od prezydenta, który w poniedziałek (19 grudnia) spotyka się z szefem PiS, że zorganizuje takie spotkanie.

"Pan prezydent podjął się mediacji i rozmawia jako głowa państwa z liderami partii obecnych w parlamencie. Nie jest jego rolą umawianie spotkań między poszczególnymi politykami. Oczywiście, jeśli pan prezes Jarosław Kaczyński zechce spotkać się z panem przewodniczącym Grzegorzem Schetyną, aby porozmawiać o możliwościach rozwiązania obecnego kryzysu, pan prezydent przyjmie z satysfakcją taką inicjatywę" - poinformował w poniedziałek dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Dudziarz 2016-12-19 10:47:38
    Biedny rzecznik, sporo musi się nakobminować żeby ludzie zrozumieli o co Dudzie chodzi i po co robi to co robi.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA